שירותי שאיבה

כאשר יש צורך בשירותי שאיבה וביובית מתקדמים ומקצועיים "ונטורה אשר בע"מ" כאן כדי להעניק לכם את השירות המקצועי והאמין ביותר. חברתנו מעניקה שלל פתרונות מגוונים ללקוחות פרטיים, עסקיים וגם למוסדות כבר יותר מ-20 שנה. אנו שמים דגש רב על עבודה אמינה ומקצועית ועל שירות לקוחות איכותי אשר זמין 24 שעות ביממה. צוות מנוסה ובעל תודעת שירות גבוהה ישמח לייעץ לכם ולתת מענה ופתרון מידי לכל בעיה - כדי לספק לכם את שירותי השאיבה הטובים ביותר ולמנוע נזקים נוספים בעתיד.

ביובית

אז מה זה בעצם ביובית?

ביובית היא משאית ייחודית המצוידת בכלי שאיבת נוזלים. שירות ביובית נועד לפתוח סתימות ביוב קשות ועקשניות ולצמצם את הצורך בהוצאה כספית חוזרת ונשנית לתחזוקת קווי המים/ביוב/ניקוז.

היתרונות של הביובית שלנו

  • פתיחת סתימות באופן יסודי במינימום זמן
  • כלי עבודה בטוח
  • מהירה, יעילה וחדישה
  • מופעלת בידי צוות אמין, מקצועי ומנוסה
  • זמינה 24/7

חברת "ונטורה אשר בע"מ" עובדת עם הציוד הטכנולוגי המתקדם ביותר, ציוד מתוחכם ומקצועי שנותן את האפשרות להגיע גם למקומות שקשה לגשת אליהם. אצלנו כל המשאיות כוללות מכשירים שונים לשירותי שאיבה ולשטיפה בלחץ מים. אנו מספקים פתרונות לשאיבות רבות כגון:


שאיבת בורות ביוב

בור ביוב הוא הנקודה אשר נותנת לנו גישה לקו הביוב ומאפשרת לנו לשטוף את צינורות הביוב (שטיפת קווי הביוב) ולהוציא את הפסולת ובכך לשחרר את הסתימות שהצטברו. שאיבת בורות ביוב מתבצעת כדי להוביל ולסלק שפכים כגון: מינרלים ואורגנים, שפכים של מפרידי שומני מאכל ושמני מאכל, תכולת בור הספיגה הביתי, שטיפת קווי ביוב וטיפול בסתימות ביוב ועוד.

שחרור מרזבים

תיקון פנים הצנרת הינו דבר חשוב ולכן יש צורך בשחרור המרזבים ותיקונים. מרזבים יכולים להיסתם עקב עלים, אבק או כל עצם אחר. יש צורך לבדוק את מצב המרזבים בביתך בעיקר בתקופת החורף, אי אפשר לדעת מה מתרחש על הגג ובדיקה מקדימה שתביא לפעולת שחרור המרזבים תוכל למנוע סתימות מיותרות.

שאיבת מפרידי שומן

בור שומן מפריד ואוגר את השומנים והפסולת האורגנית. בור זה מוצב בקצה של מערכות הביוב של בתי עסק שונים בתחום המזון. עובדי איכות הסביבה ומשרד הבריאות עורכים בדיקות תקופתיות לכל מפריד שומן בעסק או במפעל בכדי למנוע מעבר של שומנים לקווי הביוב העירוניים. תהליך זה מתבצע באמצעות ביובית השואבת ומנקה את השומן מהבור. לאחר התהליך השומן שהצטבר עובר לריקון באתר מורשה. תהליך שאיבת מפרדי השומן מתבצע בעיקר במסעדות ומונע הצטברות של שומנים במערכת הביוב.

משאבות טבולות

החלפת משאבות טבולות הינו דבר חשוב בכל תהליך של שאיבת מים או כל נוזל אחר.
לרוב משתמשים במשאבות לצורך העברת מי גשמים או מי ביוב ממרתף חניון למפלס העירוני ומשם בגרביטציה. משאבה טבולה היא משאבה המיועדת לסוגי המים השונים כגון מים אפורים, מי ביוב או מים נקיים. תהליך זה מתבצע דרך חפירת והתקנת בור שאיבה. התקנת משאבה טבולה כוללת צנרת מהמשאבה במפלס התחתון לקו העירוני במפלס העליון. החלפת משאבה טבולה – נדרשת כאשר משאבה נשרפת או מקצרת וכתוצאה מכך בור השאיבה אינו מתפקד ומפלס המים חודר למרתף.

חיתוך שורשים

גידול צמחים תורם לסביבה, את זה כולנו יודעים, אך אותם צמחים יכולים לגרום להרס של תשתיות צנרת. כניסת שורשים לצנרת נגרמת עקב הנוזלים הנמצאים בה, הצמחים "נמשכים" למים, הם גדלים וצומחים וכך עלולים להזיק לצנרת ולגרום לסתימות ואף לנזקים. אופן הטיפול בבעיה הוא פנייה לאיש מקצוע אשר יאתר את מקור הבעיה ולאחר בדיקה מקיפה בצנרת הוא יוכל להגיע לעבודת הסרת השורשים באמצעות כלי חיתוך מיוחדים.
שורשים בביוב הינה בעיה חמורה אך ניתן למנוע אותה ע"י חיתוך שורשים מסביב למערכת הביוב עוד לפני שהם מגיעים למערכת הביוב עצמה. פעולה זו מתבצעת ע"י מכונה מיוחדת המוחדרת למקטע הצינור וחותכת את השורשים כמה שיותר קרוב לשורש תוך כדי שימוש בחומר אשר קוטל שורשים. התקופה המומלצת לטיפול בבעיה זו היא לפני החורף כדי להביא למי הגשמים לשטוף את אותם שורשים.

שאיבות בורות ספיגה

בור ספיגה הוא בעצם בור שמסנן את השפכים בדרכם לחלחול לקרקע, הוא נמצא באדמה ותפקידו - קליטת השפכים וסינונם. ישנה אפשרות שלאחר מספר שנים שמתבצעת פעולה זו המערכת תעבור תהליך של סתימה מסיבות שונות, כגון שאיבת אבק או לכלוך אחר. לכן יש צורך לרוקן ולנקות את הבור באמצעות משאית ביוב ששואבת, שוטפת ומנקה את הבורות.

שאיבת מרתפים, מקלטים וחניונים

חברת "ונטורה אשר בע"מ" מתמחה בשאיבת מי גשמים ומי ביוב במרתפים, מקלטים וחניונים. לאחר עבודתנו אנו מפנים את כל הפסולות לאתר מורשה כמחויב על פי ההנחיות של המשרד לאיכות הסביבה. חברתנו בעלת תקן iso 9001/18001.

פתיחת סתימות ביוב

ניקיון מערכת הביוב הינו דבר חשוב וקריטי. סתימות נגרמות לרוב מפסולת שלא מתפרקת במים, שומנים שהצטברו בדפנות קווי הביוב, לכלוך שמונע ממערכת הביוב לתפקד באופן שוטף, שורשים בקו, שיפועים הפוכים בקווי הביוב ותאי ביוב שבורים. לכן יש צורך בפתיחת סתימת ביוב בכדי למנוע - הצפות ביוב, זיהום ריח ביוב, חלחול מי ביוב למי תהום, הצפות חניונים ומרתפים ועוד. תהליך השטיפה נעשה באמצעות צינור לחץ מים שנכנס לקו הביוב, צינור זה עובר על כל אורכו של קו הביוב ומנקה את כולו. פתיחת סתימות ביוב הינו פתרון נחוץ לריקון בורות הביוב.

שאיבת הצפות מים, ביוב והצפות מי גשם

במקרה של הצפות בבית, שימוש במשאבות טבולות הגורסות פסולות ומוצקים כדי לשאוב את המים הינו תהליך נחוץ. הצפה יכולה להיגרם בהפתעה יכולה להיווצר מצב של הצפה במרתף ביתך וכך יש צורך בשאיבת מרתפים או בתקופת החורף כאשר נוצרות הצפות מי גשם או אם זה בסתימה במערכת יציאת המים או פסולת שחדרה לתוך הצינורות. שימוש בשאיבת מים עם מערכות שאיבה בלחץ נועדה להסיט את המים. שימוש במכלית גדולה ומשאבה חזקה שיכולה לשאוב ליטרים רבים ותעזור לפתרון הצפות תוך זמן קצר פעולה איכותית ותקינה תמנע נזקים דומים בעתיד ותגביל את נזקי המים למינימום. כך שגם במקרה של הצפות מי גשם, פתרון יעיל ומהיר יוכל לעזור ולמזער נזקים.

אז מה זה ביובית?

על דבר אחד אנו יכולים להסכים כבר עכשיו. ביובית בהחלט נשמע כמו שם חיבה חמוד ואולי יותר, אבל הקונוטציה שבאה בעקבותיו לא ממש נחמדה, ובמקרה הזה היינו מעדיפים אפילו להתרחק ממנה. אבל לפעמים המציאות מכריחה אותנו להתמודד גם עם דברים פחות נעימים, ואז נשתדל לגמור עם הסיטואציה כמה שיותר מהר, ולתמיד.

קרא עוד

ביובית זה לא רק לקבלן.

אין מי שלא נפגש בביוב. הוא נמצא בכל מקום שיש מים, ולכן המאמר הזה מתאים במידה שווה לנציגי העירייה שמפקחים על ההיגיינה וזרימת המים באופן תקין בעיר, וגם לכם שישובים עכשיו בבית. אומנם אתם נפרדים מהמים רגע ארי שסגרתם את הברז והדוש נתלה שוב על קרמיקת האמבטיה, אבל עבורם זה רק תחילת המסלול. משם הם יורדים ישירות לביוב ובשלב הזה קורה תרחיש מתחת לעיניים שלכם, אבל לא בגלוי להם. השירותים של ביובית מזכירים תור לרופא שיניים. זה לא נעים ואנו מנסים לדחות את הקץ, אבל כשקצת בגרנו הבנו שככל שנדחה, הביוב יעלה ואז לא רק שהטיפול קר יותר, גם הסבל הופך לבלתי נסבל. נזק של ביוב שלא מטופל בזמן יכול להיות אסתטי ולהסתיים בעגמת נפש שמלווה בריח לא נעים, אבל יש לו גם השלכות בריאותיות. מי ביוב הם השפכים המלוכלכים ביותר שלעתים בשל חסימה הם עמדו זמן ארוך וצברו חיידקים מסוכנים.

לטפל בבעיה. ועכשיו.

אחד היתרונות הבולטים בבחירה בשירות ביובית מהחברה שלנו היא המידיות. אנו מכירים בצורך הנואש לסיים עם המצב הלא נעים כמה שיותר מהר, ולשם כך הפעילות שלנו סובבת את כל שעות היום. המשאית מאובזרת בציוד מקצועי ומתקדם על מנת לאפשר טיפול בכל בעיה שונה שמתגלה במקום, מבלי צורך לאתר אותה קודם ואז להגיע פעם נוספת עם המכשור הרלוונטי. כמובן שהצוות שיושב על הביובית שהיא בעצם המשאית המצוידת, הוא צוות מקצועי ומוכשר למצוא פתרונות יעילים ומהירים.

כאשר מדובר בבית פרטי, פעמים רבות עולה ההשערה שהיות וזה ביוב של בית פרטי, והסתימה יוצרת אי נעימות רק בשטח שלי, הרי שהבעיה לא כל כך גדולה וכבעל הבית אתה יכול לפתור אותה בקלות או במעט קושי. אבל לעיתים ניסיון שגוי של תיקון באופן עצמאי עלול רק להחמיר את הבעיה וליצור נזק גדול יותר. כאשר צוות מקצועי שמגיע על ביובית מטפל בבעיה, הוא לא שם שסתום זמני, אלא הוא יורד לשורש, מוצא את המקור וממנו מתחיל לטפל על מנת שהדבר לא יחזור בשנית.

אל תחפשו פלסתר כי הוא לא יחזיק מעמד הרבה זמן וכמובן שהוא לא מאחה את הפצע. אנחנו במרחק של שיחת טלפון מכם עם כל הידע והכלים המקצועיים.

צמצם קריאה

בכל בעיה חברת "ונטורה אשר בע"מ" תשמח לעמוד לשירותכם 24/7 עם הצוות המנוסה ביותר וביובית מהמתקדמת בארץ.
להתייעצות או הזמנת חירום - צור קשר ונשמח לעזור.

השאירו פרטים ונחזור אליכם