שירותי אחזקה

חברת ונטורה אשר מתמחה במתן שירותי בניה הנדסית, אחזקת שבר לתאגידי מים וביוב, אנו עובדים עם רשויות ממשלתיות, משרד ממשל, מוסדות ציבור ומבני תעשייה ומטפלים בבעיות של תקלות שבר, אנו מאמינים שטיפול מונע חוסך את אותן תקלות, יישום של תכנית טיפולים מסודרת של אחזקה היא עבודה אשר מונעת תקלות ומשמרת את האחזקה, אך ישנה כמות לא מבוטלת של מקרים אשר נוצר כשל, אם זה עקב הוראות לא ברורות או ביצוע שגוי בפועל.

אחזקת שבר

מהי אחזקת שבר?

אחזקה מונעת הינה סדרת פעולות אשר לא היו מתוכננות מלכתחילה אך מתבצעות במערכת או הציוד עקב תקלה שנוצרה ודורשת תיקון. אחזקת שבר כפועלת אחזקה היא בעלת יתרונות רבים בכך שטיפול נכון בהם מקטין את עלויות האחזקה ונזק עתידי, טיפול בתקלות נוצר רק לאחר כאשר ישנו נזק והטיפול הוא הכרחי ולכן טיפול בצורת אחזקת שבר הינו יעיל והכרחי כי הוא מטופל במידת הצורך.

איך נוצרת אחזקת שבר?

אחזקת שבר נגרמת כתוצאה מצנרת מים או ביוב ישנה אך גם מביצוע לקוי של הרכבתו מלכתחילה. צינור מים יכול להחליד כתוצאה מפגיעת קורוזיה או חשמל בנקודות המתכת שלו אשר בלתי מצופות. כתוצאה מכך נגרם נזק רב לסביבה הכרוך בסגירת מים לתושבים וסגירת מעבר להולכי רגל דבר אשר מקשה על ניהול היום יום של אנשים אשר נתקלים בבעיה זו.

איך מטפלים?

בשלב הראשון חופרים לגילוי הצנרת, מתקנים את צינור המים ומקפידים על אספקה והתקנה של הצנרת בצורה הנכונה ביותר תוך כדי מתן תשומת לב לאביזרים תקניים שיחזיקו את הצנרת וישמרו עליה פעילה, תקינה ועובדת.

בנוסף ישנו תחום האחזקה מונעת - המטרה המרכזית של אחזקה זו היא למנוע כשל של מערכת או ציוד לפני שנגרם נזק, הדרך למנוע כשלים היא באמצעות סדרת פעולות תחזוקה מתוכננות. אותן פעולות ימנעו את האפשרות לפעילות תחזוקה לא מתוכננות כזו או אחרת. כאשר מתעסקים באחזקה זו יש לשים דגש רב על שיפור ושימור איכות הציוד והאמינות שלו, בדיקה מקיפה של הציוד והחלפת הרכיבים השונים במידת הצורך.

טיפול בציוד לקוי דרך החלפה או תיקון ימנע בעיות כשל במערכת.

אחזקת שבר

מעוניינים באחזקה מונעת או צריכים אחזקת שבר לטיפול בתקלה? מלאו פרטיכם ונציג שלנו ישמח לחזור אליכם בקרוב